Czy monitoring domu to najlepsze rozwiązanie?

Niezależnie od tego, czy szukasz systemu bezpieczeństwa domu lub usługi monitorowania domu, ważne jest, aby poświęcić czas na przegląd opcji i znaleźć jeden, który jest odpowiedni dla Ciebie. W ten sposób można odpocząć wiedząc, że jesteś odpowiednio chroniony.

Samodzielne monitorowanie vs profesjonalne monitorowanie

Niezależnie od tego, czy jesteś najemcą, właścicielem domu, czy po prostu chcesz chronić swoją własność, powinieneś rozważyć zainstalowanie systemu bezpieczeństwa domu. Pomoże to chronić Twoją własność, Twoją rodzinę i Twoje zwierzęta domowe.

Jeśli chodzi o wybór pomiędzy samodzielnym monitorowaniem a profesjonalnym monitoringiem domu, ważne jest, aby wiedzieć, który z nich najlepiej pasuje do Ciebie. Profesjonalny monitoring oferuje najwyższy poziom ochrony i wygody, ale minusem jest to, że kosztuje więcej niż samodzielny monitoring.

Samodzielnie monitorowany system bezpieczeństwa domu wysyła powiadomienia na telefon komórkowy, gdy zaistnieje sytuacja awaryjna – te dane są udostępnione przez portal Twój Fitness club. Jest to ważna funkcja, ponieważ daje możliwość szybkiego określenia, czy odwiedzający jest prawdziwym zagrożeniem, czy nie.

Z drugiej strony, profesjonalny monitoring oferuje tę samą funkcję, plus możliwość weryfikacji alarmu jako prawdziwego zagrożenia. Pomaga również zapobiegać fałszywym alarmom.

Profesjonalne usługi monitoringu mogą również wysłać wezwanie do władz w Twojej okolicy. Jest to szczególnie ważne w przypadku uruchomienia alarmu pożarowego lub dymnego.

Samodzielnie monitorowane systemy bezpieczeństwa mogą również wysyłać powiadomienia na smartfona, ale musisz być w domu, aby zareagować. Profesjonalne firmy monitorujące również reagują na alerty natychmiast. Oznacza to, że nie zostaniesz pozostawiony sam sobie.

Najlepszy wybór dla Ciebie zależy od tego, ile chcesz wydać i ile masz czasu na monitorowanie domu. Jeśli nie zamierzasz być w domu przez cały czas, samodzielne monitorowanie jest prawdopodobnie najlepszym wyborem dla Ciebie.

Jednak jeśli zamierzasz być poza domem przez dłuższy czas, powinieneś zdecydować się na profesjonalny monitoring. Choć może Cię to kosztować więcej, zyskasz mniej stresu i większy spokój.

Plany monitorowania Xfinity Home

Xfinity Home to jedna z najszybciej rozwijających się usług ochrony domu w Stanach Zjednoczonych. Zapewnia profesjonalny monitoring, alerty w czasie rzeczywistym oraz wiele opcji integracji z inteligentnym domem. Posiada również aplikację, która pozwala na zdalne monitorowanie domu. Firma oferuje trzy plany monitorowania bezpieczeństwa.

Plan Pro Protection zaczyna się od 30 dolarów miesięcznie i oferuje profesjonalny monitoring, podtrzymanie bateryjne oraz alerty w czasie rzeczywistym. Będziesz mógł również oglądać strumienie na żywo i oglądać nagrania wideo. Self Protection plan jest dla ludzi, którzy nie chcą profesjonalnego monitorowania. Będziesz mógł oglądać strumienie na żywo, oglądać nagrania wideo i ustawić zasady monitorowania domu.

Xfinity Home to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz płacić za ochronę domu, ale nie chcesz wiązać się z długoterminową umową. Możesz również zaoszczędzić pieniądze, łącząc się z innymi usługami Xfinity. Firma oferuje również dobre oferty na sprzęt.

Sprzęt Xfinity Home obejmuje klawiaturę, panel z ekranem dotykowym oraz zasilanie bateryjne. Jest on również objęty dożywotnią gwarancją. Jest łatwy w instalacji i użytkowaniu. Jest również kompatybilny z wieloma urządzeniami innych firm, w tym inteligentnymi światłami Philips Hue, produktami Nest i inteligentnymi żarówkami Lifx. Możesz również sterować urządzeniami Xfinity za pomocą smartfona lub pilota Xfinity Voice Remote.

Xfinity Home to także doskonałe rozwiązanie, jeśli masz już w domu system alarmowy. Xfinity zainstaluje funkcje Xfinity Home na Twoim istniejącym systemie. Jeśli nie spodoba Ci się usługa, możesz zwrócić swój system w ciągu 30 dni. Firma oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy.

Aplikacja Xfinity Home daje Ci powiadomienia w czasie rzeczywistym i pozwala na sterowanie urządzeniami. Współpracuje z urządzeniami inteligentnego domu innych firm, takimi jak inteligentne światła Philips Hue, produkty Nest, Brinks i inne.

Blue by ADT

Wybór odpowiedniego rozwiązania do monitorowania domu jest ważny, ale na rynku jest wiele opcji. Niektóre z najpopularniejszych systemów oferują funkcje, które pomogą Ci chronić Twój dom. Blue by ADT to jedno z najlepszych rozwiązań w zakresie bezprzewodowej automatyki domowej.

Blue by ADT ma szeroki wybór produktów do wyboru. Firma oferuje systemy zabezpieczeń typu „zrób to sam”, które są łatwe w instalacji i obsłudze. Systemy te są również konfigurowalne. Pozwalają one na dostosowanie preferencji alarmowych i powiadomienie lokalnych władz w przypadku uruchomienia alarmu.

Korzystanie z systemu Blue by ADT jest proste. Możesz samodzielnie skonfigurować swój system, a do monitorowania domu możesz użyć aplikacji mobilnej. Możesz również otrzymywać powiadomienia push, jeśli Twój system zostanie uruchomiony. Do sterowania systemem możesz użyć Amazon’s Alexa lub Google Assistant.

Po zarejestrowaniu się w systemie Blue by ADT, otrzymujesz pełny dostęp do aplikacji Blue by ADT. Aplikacja pozwala na monitorowanie domu z dowolnego miejsca, zmianę kodów bezpieczeństwa i sprawdzanie czujników. Pozwala również na uzbrajanie i rozbrajanie systemu.

Aplikacja mobilna Blue by ADT jest dostępna dla systemów iOS i Android. Aplikacja obsługuje powiadomienia push, komunikację dwukierunkową oraz zdarzenia alarmowe. Aplikacja mobilna nie jest kompatybilna z systemami automatyki domowej Apple HomeKit.

Możesz dostosować swoje powiadomienia za pomocą silnika reguł Blue by ADT. Silnik reguł wykorzystuje proste formuły podobne do IFTTT. Możesz również skonfigurować sąsiedzką straż kryminalną, która powiadamia Cię, gdy w danym obszarze dochodzi do przestępstw.

Aplikacja Blue by ADT ma wszystkie podstawowe funkcje na pierwszej stronie. Można przejrzeć dziennik historii, który rozszerza się o wszystkie podłączone kamery. Możesz również odrzucić alarmy, gdy nie ma zagrożenia.

Abode

Wśród wielu opcji monitoringu domu, Abode oferuje jedne z najbardziej uniwersalnie kompatybilnych urządzeń. W skład jej wyposażenia wchodzą kamery wewnętrzne i zewnętrzne, a także czujniki otwarcia drzwi i zbicia szyby. Są łatwe w instalacji i obsłudze, a Abode nie wymaga profesjonalnego wsparcia.

Abode współpracuje z wieloma systemami inteligentnego domu, w tym Philips Hue, Nest, IFTTT i Zigbee. Jego huby łączą się z internetem za pomocą kabla Ethernet, a także są dostarczane z brelokiem. Oferują one bezpłatną aplikację towarzyszącą, która pozwala na zdalne monitorowanie systemu. Aplikacja mobilna została zaprojektowana tak, aby była prosta i intuicyjna.

Abode oferuje również Pro Plan z profesjonalnymi usługami monitorowania. Pro Plan kosztuje 20 dolarów miesięcznie i obejmuje całodobowe monitorowanie alarmów i służb ratowniczych. Obejmuje również integrację z inteligentnymi urządzeniami, takimi jak Alexa i Google Home. Zawiera również ekskluzywne oferty. Standardowy plan Abode kosztuje 6 dolarów miesięcznie. Oferuje transmisję wideo na żywo i nieograniczoną liczbę użytkowników. Jego Pro Plan dodaje również backup komórkowy i profesjonalne usługi zdalnego monitorowania.

Aplikacja internetowa Abode pozwala na zarządzanie ustawieniami systemu, jak np. zmiana czasu, jaki otrzymujemy na wejście i wyjście z domu. Możesz również dostosować dźwięki i inne ustawienia systemu. Pozwala także na ustawienie niestandardowych automatyzacji.

Abode oferuje również szereg czujników, w tym czujnik ruchu, czujnik stłuczenia szkła, czujnik wycieku wody oraz czujnik stłuczenia szkła z dwoma różnymi stylami stłuczenia szkła. Oferuje również Crash & Smash ochronę. Jego system bezpieczeństwa obejmuje trzy kamery bezpieczeństwa 1080p, syrenę wewnętrzną, klawiaturę i przycisk antynapadowy. Posiada również dwa huby i kabel Ethernet.

All Secure Lock & Security

Niezależnie od tego, czy szukasz ochrony domu przed włamywaczami, czy tylko psa rodzinnego przed sąsiadami, istnieje wiele rozwiązań bezpieczeństwa domowego do wyboru. All Secure Lock & Security ma to, czego potrzebujesz. Zapewniają one wysokie zamki bezpieczeństwa, systemy alarmowe i rozwiązania kontroli dostępu. Najlepszą częścią jest ich ceny nie są strome. Biorąc pod uwagę ich mnogość ofert, na pewno znajdziesz pakiet, który będzie pasował do Twojego budżetu i potrzeb.

Korzystanie z usług profesjonalnej firmy ochroniarskiej do monitorowania domu to nic trudnego, zwłaszcza jeśli masz młodą rodzinę lub pracę na pełen etat. Za mniej niż 1$ dziennie, będziesz miał spokój ducha, o którym zawsze marzyłeś. Plus, nie będziesz musiał się martwić o złapanie w ciemności lub zapomnieć zamknąć drzwi.

Jedną z najlepszych firm ochroniarskich w metroplex jest All Secure Lock & Security. Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem możesz być pewien, że Twój dom i mienie są dobrze chronione. Czy szukasz nowego systemu alarmowego, wysokiej zamka bezpieczeństwa, lub po prostu kilka aktualizacji zabezpieczeń, będzie ciężko naciskać, aby znaleźć lepszą firmę. Znajduje się w Knoxville, TN, mają cię pokryte.

Jeśli szukasz jednego sklepu dla wszystkich potrzeb bezpieczeństwa, sprawdź stronę All Secure Lock & Security, aby uzyskać bezpłatną wycenę dzisiaj. Nie będziesz tego żałował. Mają zespół ekspertów, którzy pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa dla Twojego domu lub firmy. Czy jesteś w potrzebie oceny bezpieczeństwa, plan bezpieczeństwa domu, lub po prostu potrzebują niektórych aktualizacji zabezpieczeń, ich wysoko wykwalifikowanych specjalistów może pomóc Ci zacząć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *